O firme

S nami sa nemusíte báť, že váš dom nebude stáť na pevných základoch. Už skoro 25 rokov za to ručíme vlastným menom. Sme jednou z najspoľahlivejších a najkvalitnejších firiem v okrese Stará Ľubovňa.

Od nášho vzniku v roku 1996 sa mnoho vecí zmenilo. Naša malá rodinná firma v roku 2009 prešla kompletnou rekonštrukciou a spustili sme automatizovanú výrobu betónových zmesí. Vďaka tejto pozitívnej zmene dokážeme bezkonkurenčne denne vyrobiť a vyviezť až 450 m3 betónových zmesí. Mesačne sa naše výrobky podrobujú kontrole kvality a tradičný slovenský materiál, ktorý pri miešaní betónu používame nás ani jediný raz nesklamal, rovnako ako naša vlastná tajná a rokmi overená receptúra.

Roky skúseností a odborných znalostí z nás robia aj výborných radcov, ktorí sú ochotní pomôcť pri výbere správneho druhu betónu či kameniva. Stretnete sa aj s profesionálnym a zodpovedným prístupom našich vodičov. Betón či kamenivo Vám privezú takmer kamkoľvek.

Naša technika nám umožňuje dostať sa aj na ťažko prístupné miesta a ako jediný v širokom okolí dokážeme čerpať betónové zmesi čerpadlom s dosahom až 36 metrov.

Okrem výroby, dovozu a čerpania betónových zmesí vám ponúkame aj dovoz kameniva či iných produktov z betónu a železa. Disponujeme technikou, ktorá odvezie náklad aj v 12 metrovej dĺžke. Nájdete u nás aj betonársku oceľ a zároveň ju poohýbame podľa stavebných výkresov či presne podľa vašich predstáv. Zákazník je pre nás prvoradý, preto sa snažíme o osobný a priamy kontakt s každým, kto vyhľadá naše služby.

Ďakujeme za dôveru.

Betos

Viac ako

12 000

Stavieb

Viac ako

250 000

m3 betónu

Viac ako

5 200 000

Najazdených kilometrov